TechSchool Nedir?

BilgeAdam K12 Teknoloji, BilgeAdam Teknoloji’nin bilişim eğitimleri ve teknoloji alanındaki deneyimlerini okullara aktaran; Türkiye’nin en prestijli okullarına Eğitim Teknolojileri, Teknoloji Eğitimleri ve Dijital Altyapı alanlarından hizmet sunan bir şirkettir. Okullara yazılım, IT personeli, dijital tasarım ve bilgi-işlem desteği veren Bilge Adam K12 Teknoloji, teknoloji eğitimleri tarafında ise bilişim teknolojileri ders içerikleri, kodlama ve STEAM platformları, özel öğrenciler için üst düzey dijital teknoloji sınıfları, IT staj programları ve uluslararası sertifikasyon çözümleri sunmaktadır.

BilgeAdam TechSchool Çözüm Ortaklığı, BilgeAdam kalite standartlarındaki teknoloji eğitimlerini okulunuzda tüm öğrencilerinize erişilebilir kılmaktadır. BilgeAdam TechSchool; TechGuru, TechClass ve TechAcademy olmak üzere 3 ayrı çözümden oluşmaktadır.

TechGuru, okulunuzun lise seviyesinde teknolojiye özel merakı olan ve bilişim alanında kariyer yapmayı düşünen gençlere yönelik olarak açacağı özel bir Teknoloji Sınıfı’dır. Bu sınıfa sadece dijital teknolojilere özel ilgisi olan, ileride dijital teknolojileri kullanarak kariyerine yön vermek isteyen ve geleceğin dijital dünyasında başarılı olmayı hedefleyen gençler katılır.

TechGuru, BilgeAdam’ın bilişim teknolojileri alanındaki 20 seneyi aşkın eğitim deneyimi ile sektör deneyimini birleştirerek, bunu öğrenmenin ve meslek seçiminin en aktif olduğu lise çağlarındaki gençlere aktarmayı hedeflediği çok özel bir eğitim programıdır.

Bu program kapsamında lise seviyesindeki öğrenciler, normal lise müfredatının yanında teknoloji eğitimleriyle donatılmış ek dersler alırlar. İleri düzey kodlamayı odağına alan bu eğitimler süresince öğrenciler, günümüzün en popüler mesleklerinin temeli olan yapay zeka, robotik süreç otomasyonu, büyük veri gibi alanlarda bilgi sahibi olup, bu alanlarda kariyerlerine başlangıç yaparlar. Bu özel teknoloji sınıflarında eğitim alan öğrenciler, BilgeAdam’ın Ar-Ge merkezlerinde teknoloji stajı yapmaya hak kazanarak, birbirinden değerli danışman ve uzmanlar eşliğinde projelere katılır, gerçek hayatta bu projelerin nasıl yapıldığını gözlemler ve kendi projelerini yapıp sunarak, bundan sonraki meslek hayatlarına yön verecek eşsiz bir deneyime sahip olurlar.

TechClass, okulunuzda teknoloji eğitimleri verebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm içerik ve platformları kapsamaktadır. TechClass içinde bulunan platformları kullanılarak, okulunuzda verilecek tüm eğitim içerikleri günlük olarak planlanmakta ve öğrencilere aktarılmaktadır. Platform sadece ders içeriklerini değil, aynı zamanda öğrencilerin eğitim-öğretimleri süresince kullanacakları kodlama ve diğer dijital platformaları, öğretmenlerin ders sunumlarını ve öğrencilerin ev ödevlerini de kapsamaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler tüm içeriklere ve araçlara platform üzerinden ulaşıp, teknoloji derslerini takip edebilmektedir. TechClass ilkokuldan başlayarak, lise sonuna kadar okulunuzun BT eğitimlerinde uygulayabileceği tüm müfredat ve platformları kapsamaktadır.

TechAcademy ise özel teknoloji kursu ve kulüp programlarını içermektedir. Bunlar, öğrencilerinizin okulunuzda hafta sonları farklı eğitimlere katılarak, kendilerini dijital teknolojiler konularında geliştirmelerine imkân sağlayan programlardır. Bu programlar kapsamında verilen eğitimler TechClass içeriklerinden farklı olarak tasarlanmıştır. Programların temel amacı öğrencilere dijital teknolojileri sevdirerek ve etkin kullanmalarını sağlayarak, TechClass eğitimlerine takviye içerikler vermektir.
BilgeAdam K12 Teknoloji, okulunuzun BT eğitimleri konusundaki çözümlerinin yanı sıra teknolojinin her alanındaki danışmanlık hizmetleriyle de dijital dönüşümünüzde yanınızdadır. Okulunuzun bilgi-işlem altyapısının kurulumundan dijital pazarlama hizmetlerine, KVKK süreçlerinizden eğitim teknolojileri yazılımlarınıza, teknoloji içeren her konuda BilgeAdam’ın 23 senelik sektör tecrübesinden faydalanabilirsiniz.

TEKNOLOJİDE
LİDER OKULLAR
ARASINA KATILIN

BİLGEADAM İLE İLETİŞİMDE KALIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.