Bilişim teknolojilerinin farklı alanlarında (Yazılım Geliştirme, Dijital Tasarım, Yapay Zeka ve Veri Bilimi, Sistem, Ağ ve Siber Güvenlik) ileride üniversite okumak ve kariyer yapmak isteyen ögrencilerine yönelik olarak ‘‘Özel Teknoloji Sınıfı’’ açılmaktadır.

Günlük ders akışı içerisinde serbest etkinlik saatlerinde verilen TechGuru eğitimlerine katılan öğrencilerimiz bilişim dünyasına şimdiden adımlarını atma imkanına sahip oluyorlar.

TechGuru Nedir?

TechGuru, okulunuzun lise seviyesinde teknolojiye özel merakı olan ve bilişim alanında ileride kariyer yapmayı düşünen çocuklara yönelik olarak açtığı özel bir Teknoloji Sınıfı’dır. Bu sınıfa sadece dijital teknolojilere özel ilgisi olan, ileride dijital teknolojileri kullanarak kariyerine yön vermek isteyen ve dijital dünyada başarılı olmayı hedefleyen gençler katılabilir.

TechGuru, BilgeAdam’ın bilişim teknolojileri alanındaki 20 seneyi aşkın eğitim deneyimiyle sektör tecrübesini birleştirerek, bunu öğrenmenin ve meslek seçiminin en aktif olduğu lise çağlarındaki gençlere aktarmayı hedeflediği çok özel bir eğitim programıdır.

Bu program kapsamında lise seviyesindeki öğrenciler, normal lise müfredatının yanında teknoloji eğitimleriyle donatılmış ek dersler alırlar. İleri düzey kodlamayı odağına alan bu eğitimler süresince öğrenciler, günümüzün en popüler mesleklerinin temeli olan yapay zeka, robotik süreç otomasyonu, büyük veri, siber güvenlik gibi alanlarda bilgi sahibi olup , bu alanlarda kariyerlerine başlangıç yaparlar.

Bu özel teknoloji sınıflarında eğitim alan öğrenciler, BilgeAdam’ın Ar-Ge merkezlerinde teknoloji stajı yapmaya hak kazanarak; birbirinden değerli danışman ve uzmanlar eşliğinde projelere katılır, gerçek hayatta bu projelerin nasıl yapıldığını gözlemler ve kendi projelerini hazırlayıp sunarak, bundan sonraki meslek hayatlarına yön verecek eşsiz bir deneyime sahip olurlar.

TechGuru Eğitimleri

TEKNOLOJİDE
LİDER OKULLAR
ARASINA KATILIN

BİLGEADAM İLE İLETİŞİMDE KALIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.