TechEd Nedir?

TechEd, okulunuzda teknoloji eğitimleri verebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm içerik ve platformları kapsamaktadır. TechEd içinde bulunan platformları kullanarak, okulunuzda verilecek tüm eğitim içerikleri günlük olarak planlanmakta ve öğrencilere aktarılmaktadır.

Platform sadece ders içeriklerini değil, aynı zamanda öğrencilerin eğitim – öğretimleri süresince kullanacakları kodlama ve diğer dijital platformaları, öğretmen ders sunumlarını, öğrenci ev ödevlerini de kapsamaktadır. Öğretmenler ve öğrenciler tüm içeriklere ve araçlara platform üzerinden ulaşıp, teknoloji derslerini takip edebilmektedir. TechEd ilkokuldan başlayarak lise sonuna kadar okulunuzun BT eğitimlerinde uygulayabileceği tüm müfredat ve platformları kapsamaktadır.

TechClass müfredatı ilkokulda bilgisayarsız kodlama etkinlikleri ile başlar, öğrencilerin bilişsel seviyelerine en uygun araçlar ile yaş grupları boyunca farklı dil ve araçları kullanarak devam eder ve lisede profesyonel seviyede programlama dilleri kullanarak bulut bilişimin gücünü de taşıyan veri tabanı bağlantılı uygulamalar geliştirebilmesine imkan sağlayacak şekilde öğrencileri destekler.

Demo Talebi

İster STEM konusunda tecrübeli, ister güncel teknoloji projeleri üzerinde çalışan bir öğretmen olun; Talent Box, sınıfınızı desteklemek için eksiksiz bir Proje Tabanlı Öğrenme sistemidir. Talent Box; en iyi araçları, kullanım talimatlarını, öğretmen materyallerini, değerlendirme tablolarını, başarı rozetlerini ve öğrenci portföylerini bir arada sunar.

Detaylı Bilgi
Demo Talebi

TEKNOLOJİDE
LİDER OKULLAR
ARASINA KATILIN

BİLGEADAM İLE İLETİŞİMDE KALIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.