Talent Box Nedir?

Talent Box öğretmen ve öğrenci tarafından zaman-mekandan bağımsız ortak bir platformda içerik takibini sağlayarak dersleri proje tabanlı öğrenme methoduyla destekleyen sistemdir.

Ders Planları

Talent Box’ta öğrenci ve öğretmen kendi kişiselleştirilmiş ders planlarını seçebilir ve istedikleri konuyu yeniden deneyimleyebilir. İlerledikleri süreçleri sistem üzerinden takip edebilirler. Talent Box ilerlemeyi ve kaldığı dersi de takip etmek için büyük kolaylık sağlar.

Öğrenci Portfolyoları

Talent Box’ın öğrenciyi dersleri takip etme ve gereken adımları tamamlama konusunda en iyi motive etme şekli her bölüm sonunda öğrencilerin kazandığı rozetlerdir. Öğrenci kazanmış olduğu rozetlere dilediği zaman ulaşabilir ve dilediği platformda paylaşabilir.

Zengin İçerikler

Talent Box üzerinde ilgili konu öğrencilere belirli adımlar ile sunulur. Öğrenci konuyu adımları takip ederek deneyimler. Her bölümün sonunda öğrenci öğretmen tarafından sistem üzerinden geldiği seviye takip edilebilir. Her adımın sonunda öğrenci kişiselleştirerek tamamladığı projeyi sisteme yükler ve öğretmen kontrolünden sonra öğrenci rozetini kazanır.

İçerik Yönetimi

İçerik açısından oldukça zengin olan sistem öğretmenlere içerik hazırlama konusunda yardımcı olur. 3 Boyutlu tasarımdan kodlama içeriklerine geniş yelpazade ders seçenekleri bulunmaktadır.

Projeler

Öğretmenler için yeniden konu içerikleri ve etkinlik oluşturma gereksinimi yoktur. Zordan kolaya doğru, yeterli seviyede ve çeşitlilikte projelere ulaşmak mümkün.

Tanıtım Videoları ve Demo Talebi

Tanıtım Videoları
Demo Talebi

TEKNOLOJİDE
LİDER OKULLAR
ARASINA KATILIN

BİLGEADAM İLE İLETİŞİMDE KALIN

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.