Derse hazırlık aşamasını en kolay hale getirdik.

BilgeAdam TechSchool müfredatını uyguladığınızda yıl boyunca her adımda yanınızda olacak bir yardımcıya sahip olmuş olacaksınız.

Yaz dönemi eğitimleri ile başlayan süreçte sizi daha eğitim dönemi başlamadan seneye hazır hale getiriyoruz.

Bugün yeni bir başlangıç

Müfredat kapsamında kullanılan araçlar ve içerikler ne seviyede olursa olsun beraberinde gelen detaylı ve anlaşılması kolay açıklamalar ile ve eğitim videoları ile yıl boyunca kendinizi hep rahat hissedeceksiniz.

Yaş seviyelerine uygun hazırlanmış eğitim ve etkinlikler

BilgeAdam’ın uzman öğretmenleri tarafından hazırlanan eğitim müfredatı her yaş seviyesi için en uygun konuları, en doğru dil ile ders planlarına aktarır.

Bu sayede öğrencileriniz kendi hazır bulunuşluklarına uygun şekilde ders içerikleri ile karşılaşır ve hem derse olan ilgileri hem de öğrenme kapasiteleri en üst seviyeye taşınır.

Öğretmen eğitimlerinde en doğru yaklaşım

Uzman Eğitmenler

BilgeAdam’ın öğretmen eğitimlerinde alanında uzman eğitmenlerden eğitim alırsınız.

Eğitmenlerimiz sadece Bilişim Teknolojileri Müfredatı konusunda uzman değil aynı zamanda Bilişim Teknolojileri Dersi’nin nasıl anlatılacağı konusunda da yüksek tecrübeye sahip kişilerdir.

Bu sayede eğitimler sizi yeni seneye doğru şekilde hazırlar

Kesintisiz Eğitim

BilgeAdam TechSchool öğretmen eğitimleri yaz döneminde gerçekleştirilen yüzyüze eğitimlerin dışında BilgeAdam Eğitim Platformu üzerinden yıl boyunca online olarak da devam etmektedir.

Müfredat bünyesindeki araçların öğretmen eğitim videolarına erişebilir, yıl içerisinde düzenlenen online seminerlere katılabilirsiniz.

İLK ADIMI ATIN

Tech School ile tanışın.