Kodlama Platformu

Profil Oluşturma

Kullanıcılar profil oluşturma sayfasından kendi bilgilerini girerek Kodris Kodlama platformu üzerinden kayıt oluşturabilmektediler.

Öğretmen Yardım

Yardım bölümünde öğretmenlerimiz için öğretmen el kitabı,yıllık müfredat,canlı destek sistemi ve cevap anahtarına ulaşabilirler.

Sınıf Tanımlama

Öğretmenler sınıf listelerini girerek öğrencilerini sisteme kaydedebilir ve buradan öğrencilerin şifrelerini oluşturabilirler.

Sınıf Performans Takip

Sınıflar ekranından öğretmen kendisine ait olan sınıfları görebilir ve öğrencilerin yapmış olduğu çözümleri detaylı bir şekilde görerek dersin akışına yön verebilirler.

Bilge Adam Eğitim Yönetim Sistemi

İçerik Takibi

Bilge Adam LMS ile Bilişim Teknolojileri eğitimlerinde uzman öğretmenler tarafından hazırlanmış BT içeriklerini haftalık olarak takip edebilirsiniz. Sınırsız içerik ögesi Bilge Adam LMS ile öğrencilere sunulmuştur.

Sınıf ve Öğrenci Takibi

Bilge Adam LMS ile sınıf ve öğrencilerinizi takip edebilir, içeriklerin ne düzeyde tüketildiğini sistem üzerinden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Ölçme ve Değerlendirme

Bilge Adam LMS ile  sınavlarınızı öğrencilerinize uygulayabilir, sınıf ve öğrenci düzeyini takip edebilirsiniz.

Microsoft Office 365 Education

Word Online

Öğrencilerinize BT projelerini gerçek zamanlı birlikte yazdırın. Öğrencilerinize harika görünen ödevler hazırlatın. Ücretsiz şablonlara, APA, MLA ve Chicago stili için biçimlendirme araçlarına eriştirin ve ücretsiz eklentilerle işlevsellik ekletin.

Excel Online

Öğrencileriniz ve siz verilerinizi tanıdık elektronik tablolarda ve çalışma kitaplarında düzenleyin; tüm değişiklikler otomatik olarak kaydilsin. Sayıları değerli içgörülere dönüştüren modern görseller oluşturun. Tüm sınıfınızın uyum içinde olduğunu bilin ve gerçek zamanlı olarak birlikte çalışın.

PowerPoint Online

Öğrencileriniz profesyonel görünümlü şablonları kullanarak BT projelerini mükemmel sunumlara dönüştürün. Siz BT dersinizi anlatmak için animasyonları, geçişleri, fotoğrafları ve çevrimiçi videoları kullanın. Öğrencilerinizi gruplayın ve sunumlarını istedikleri yerden, aynı anda hazırlamalarını sağlayın.

Mail Hesabı

Siz ve tüm öğrencileriniz okulunuzun adı ve k12 uzantılı bir mail hesabına sahip olsun. Tüm yazışmalarınız bu mail hesabu üzerinden yapın.

Internet Yedekleme Alanı

Siz ve tüm öğrencileriniz BT ödevlerini, projelerini, sunumlarını ve tüm dijital belgelerini saklayabilecekleri internet bulutta bir yedekleme alanına sahip olun.

TechSchool Mobil

TechSchool’un aynı zamanda bir Mobil uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinden
velilerinizle iletişime geçebilir;

  • Öğrencilerinin Bilişim Teknolojileri Eğitimleri ve aktiviteleri (Turnuvalar, sunumlar,
    ödevler, sınavlar) ile ilgili takvimi onlarla otomatik olarak paylaşabilir,
  • Öğrencileri ile ilgili gelişmeleri takip etmelerini sağlamak adına bildiri gönderebilir,
  • Bilişim Teknolojileri dersinde çocuklarının ürettiği içerikleri Portfolyo alanından otomatik
    olarak takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

İLK ADIMI ATIN

Tech School ile tanışın.