Farkı yaratan öğretmendir.

TechSchool müfredatı ile öğretmenler daha da büyük farklar yaratır.

Öğrencilerin eğitim hayatları boyunca daha iyi sonuçlar alabilmelerini mümkün kılan öğretmen ve öğrenci arasındaki bağdır. TechSchool müfredatı tam da bu yüzden öğretmenleri Bilişim Teknolojileri Dersinin merkezinde tutar.

Sadece araçlara odaklanmayan okul ortamında gerekli olan her türlü kaynağı öğretmenlere sağlayarak öğretmenlerin uzun hazırlık süreleri yerine öğrencilerinin gelişimlerine odaklanmalarına imkan sağlayan bir model sunar.

Bir Bilişim Teknolojileri Öğretmeni’nin ihtiyacı olacak her şey TechSchool paketinin içerisinde yer almaktadır.

Öğretmen Eğitimleri

Öğretmenlerin TechSchool müfredatını Bilişim Teknolojileri Derslerinde uygulayabilmeleri için uzmanlık seviyelerinin ne olduğunun bir önemi yoktur. Yaz döneminde yüzyüze yapılmakta olan öğretmen eğitimleri kapsamında Bilişim Teknolojilieri Öğretmenleri TechSchool metodolojisini öğrenir. Bu eğitimler sırasında müfredatı oluşturan çok kapsamlı açıklamalara sahip haftalık ders planlarını nasıl kullanacağı, müfredatı hafta hafta nasıl takip edeceği gibi bilgileri alanında uzman öğretmenler detaylı bir şekilde anlatarak kendilerini hazır hale getirir.

Detaylı Bilgi

İhtiyacınız olan tüm içerikler

TechSchool hazırlanırken günümüz ihtiyaçlarına uygun eğitim vermek isteyen bir Bilişim Teknolojileri Öğretmeni’nin yıl boyunca ihtiyacı olacak her şey planlanarak kapsama dahil edildi.

  • Her sınıf seviyesinde 36’şar haftalık Bilişim Teknolojileri Müfredatı
  • Hafta hafta çok iyi açıklanmış ders planları
  • Her sınıf seviyesinde yıl boyunca oluşturulacak 8’er adet proje
  • Bilişim Teknolojileri Dersi ile  ilgili okulunuzda, veli toplantıları yada seminerlerde kullanabileceğiniz sunum içerikleri
  • Türkiye genelinde düzenlenmekte olan kodlama ve robotik turnuvalarına ilişkin kapsamlı bilgiler, başvuru tarihleri, başvuru prosedürleri, hazırlanma stratejileri, ip uçları, önemli noktalar.
  • Farklı yaş grupları için farklı setler

Öğrenme Platformu

TechSchool müfredatı BilgeAdam’ın tescilli ürünü olan Öğrenme Yönetim Sistemi ile birlikte gelir. Bu kapsamda öğretmen olarak her türlü içeriğe bu platform üzerinden erişirken, öğrencilerinizin kendileri için uygulamakta olduğunuz müfredata paralel olarak sistem üzerinde tanımlanan alıştırma, video ve online kodlama araçlarını ne kadar kullandığını takip edebilirsiniz.

Destek

TechSchool müfredatını kullanırken rahat hissetmeniz bizim birinci önceliğimizdir. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü destek için alanında uzman öğretmenlere erişebilir, müfredatın sınıf ortamında kullanımı yada diğer konularda destek alabilirsiniz.

İLK ADIMI ATIN

Tech School ile tanışın.